My bookchallenge_ua 38/200

Не можу знову не згадати своє цьоготижневе відкриття - додаток My book. Додаток російський, але є і україномовні книги. Підписка в місяць від 60 до 100 грн, але отримуєте Ви при тому силу силенну книжок. Як на мене, спокуслива пропозиція.
Завдяки ньому, цього тижня прочитала купу книжок і маю купу вражень, якими зараз же поділюсь.

Книги, що трапились зі мною цього тижня.

"На берегу" Ієн Мак'юен
У книзі розповідається про першу шлюбну ніч молодят у 60х роках. Обоє незаймані. Обоє налякані. Обоє не знають, як висловити свої почуття. У книзі їхня історія. Їхні переживання. Їхній кінець. 

"Щасливі люди п'ють каву і читають книги" Агнес Мартін
Зізнаюсь, купилась на назву, бо обожнюю і перше, і друге. Але ця книга не виправдала моїх очікувань. Головна героїня втратила чоловіка і доньку в автомобільній аварії. Деякий час вона живе в режимі "сон-сум", а потім (неочікувано) зривається і їде в Ірландію. Там заводить невдалий роман, а після його закінчення повертається додому, як ні в чому не бувало і продовжує жити. 
Як на мене, героїня пластилінова. Зовсім не зрозуміло її дій та вчинків. Вона поводить себе як лялька в руках автора-ляльковода. Награно і нечесно. 

І книга-відкриття цього тижня - "Уна і Селінджер" Ф. Бегбедер
Книга про реальний роман Уни О'Нілл і Дж. Селінджера, автора "Над прірвою в житі". Їх короткі стосунки закінчились нічим - Його чекала війна, Її шлюб з Чарлі Чапліном. Америка тих років - хоча б заради цього варто читати. Книга варта бути прочитаною!
 А ще зі мною трапився С. Кінг "Сяйво" і "Прокляття мумії" Б. Стокера.
Хороших Вам книг!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ти не можеш цього уникнути